ilka tekstil  NİTELİKLİ İNSAN KAYNAĞINI EN DEĞERLİ VARLIĞI OLARAK GÖRMEKTEDİR.

Değerli Paydaşlarımız,

İLKA tekstil 21 yılı aşkın süredir Türkiye ekonomisi için değer yaratmak olan kuruluş misyonunu aralıksız yürütmektedir. İLKA  bugün geleceğe emin adımlarla ilerliyor. Köklü geçmişimiz, marka gücümüz, küresel oyuncu konumumuz, tekstillere vizyoner yaklaşımımız, inovasyon yeteneklerimiz ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız sektördeki liderlik konumumuzu güçlendiriyor.

İLKA Tekstil kurulduğu günden bu yana sorumlu yönetim anlayışını tüm iş süreçlerine entegre ederek tüm paydaşları için değer yaratmıştır.

İLKA tekstil ve moda sektöründe sürdürülebilir rekabet gücü için en önemli varlıklarından biri teknolojik gücüdür. Optimum üretim ve verimliliği sağlayan küresel uygulamaların yanı sıra son teknoloji üretim sistemlerini kullanıyoruz.

Yakın zamanda, ileri teknoloji yeteneklerini üretim operasyonlarımıza entegre etmek için stratejik önceliğimiz doğrultusunda hazır giyim tecrübemizle en yüksek kalite standartlarına ulaşmayı hedefliyoruz.      ilka  entegre kalite anlayışı ile daha kaliteli ürün ve hizmetler geliştirmek için teknolojik yatırımlarını daha da artırmayı planlamaktadır. Ayrıca, verimliliği ve çevikliği artırmak için iş modellerimizi iyileştirmeye ve yenilemeye kararlıyız.

İLKA tekstil  stratejilerimizi bütünsel bir sürdürülebilirlik konsepti ışığında formüle ediyoruz. Türkiye ekonomisine ve toplumsal kalkınmaya uzun vadeli katkımızı, faaliyet gösterdiğimiz bölgelere yerel istihdam sağlamayı ve çevreyi korumayı düşünüyoruz.Ortak bir kalkınma kültürü oluşturmak için küresel ilkeler ortaya koymaktadır.

İLKA Tekstil, tüm paydaşları için en yüksek değeri sunmayı amaçlamaktadır. En iyi çevresel uygulamaları benimsiyor ve geniş ağımızı ve etkimizi kullanarak kurumsal sorumluluk çalışmalarıyla toplumsal fayda sağlıyoruz. 

İLKA tekstil  nitelikli çalışanları en değerli varlığı olarak görmektedir. Sonuç olarak, çalışanların haklarına saygılı, kurum genelinde eşitlik ve adaleti destekleyen bir insan kaynakları yönetimi anlayışı benimsiyoruz. Toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanmasına büyük önem veriyoruz. toplumsal cinsiyet eşitliğini geliştirerek ve kadınların istihdam hakları konusunda farkındalığı artırarak sektörde öncü oldu.

İLKA nın  gücü, her zaman olduğu gibi, uzun süredir sahip olduğu temel değerlerinden ve şirketin geleceğe güvenle bakmasını sağlayan özverili çalışanlarından gelmektedir. Bu vesileyle tüm çalışma arkadaşlarıma, destek veren iş ortaklarımıza ve değerli müşterilerimize teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Nasuh  İLTAŞ

Genel Müdür